O společnosti

Naše společnost je Vaším spolehlivým partnerem při vymáhání pohledávek a dluhů. Již od roku 2003 je naší specializací kompletní správa a vymáhání pohledávek a dále poskytování půjček a úvěrů, jak právnickým, tak fyzickým osobám. Služby posktujeme na celém území České republiky.

Proč zvolit inkasní agenturu?

Ekonomická krize a stagnace způsobily v České republice lavinu neuhrazených pohledávek mezi jednotlivými podniky i mezi podnikateli samými. Neefektivní zákony a chybějící mechanismy soudních a arbitrážních rozhodnutí v České republice těžce dolehly prakticky na každého podnikatele. Odkládáním řešení této situace se jen zvyšují celkové dlužné částky.

Vaše společnost stojí před rozhodnutím, zda bude pohledávky vymáhat pomocí specializovaných inkasních kanceláří, jakou beze sporu naše společnost je, či vlastními silami. Je třeba si uvědomit, že náklady na vymáhání pohledávek vlastními silami lze těžko odhadnout a jednoduše řečeno, nejsou vidět v účetnictví (mzdové náklady, náklady spojů, cestovné, atd.).

Náklady, které vzniknou při zapojení společnosti, jsou podloženy daňovým dokladem a tedy daňově uznatelným nákladem. Při řešení pohledávek klademe důraz na osobní kontakt s dlužníkem. Tento způsob inkasa pohledávek se výrazně liší od administrativního a většinou málo efektivního inkasa pohledávek charakterizovaného pouze častými upomínkami.

Proč řešit pohledávky s naší společností?

  • dolní hranice pro předáni pohledávky není nijak omezena
  • odměna je fakturována až ze skutečné inkasované částky
  • žádné zálohy a platby předem
  • působnost po celé ČR
  • převezmeme Vaše kompletní portfolio pohledávek
  • náš záměr směřuje výhradně k inkasu dlužné částky a spokojenosti klienta
  • bezplatné zveřejnění Vašich pohledávek na elektronických burzách s pohledávkami
  • úhrady Vaší pohledávky se snažíme docílit veškerým možným nátlakem na dlužníka, který je akceptovatelný právními normami ČR

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.