Správa pohledávek

Společnost nabízí komplexní služby v oblasti řešení Vašich rizikových pohledávek, zejména v oblasti správy a vymáhání pohledávek formou mimosoudního, soudního a exekuční řízení, analýzy a nákupu Vašich ztrátových pohledávek.

Mimosoudní inkaso

Ke kontaktování dlužníka využíváme formy písemné, telefonické i elektronické komunikace:

  • Rozesílání písemných upomínek
  • Telefonické kontaktování dlužníků
  • Kontaktování dlužníků pomocí emailů, SMS
  • Přímé návštěvy a osobní intervence prostřednictvím sítě inspektorů
  • Uzavírání splátkových kalendářů
  • Notářské zápisy s doložkou přímé vykonatelnosti
  • Zjišťování aktuálních kontaktů na dlužníky

Cílem všech těchto kroků je zaplacení pohledávky již v mimosoudní fázi. Pokud pohledávka zaplacena není, není uzavřen splátkový kalendář, ani není dohodnut způsob úhrady, doporučíme Vám další postup. Ten vychází z informací o dlužníkovi, které jsme získali v průběhu mimosoudní fáze.

Soudní inkaso

Spolupracujeme se specializovanými advokátními kancelářemi, které pracují se stejným provozním a inkasním systémem, což prospívá rychlé, pružné, bezchybné a okamžité komunikaci. Celý proces je pro našeho klienta velmi efektivní.

  • Podání žalob k příslušnému soudu
  • Vynikající znalost justičního prostředí

Veškeré kroky našich advokátů směřují k co nejrychlejší úhradě pohledávky. Cílem je tedy nejen zajištění pravomocného soudního rozhodnutí, ale také možnost sjednání smírných řešení. Vždy záleží na konkrétních okolnostech daného případu. Případné dohody konzultujeme s našimi klienty.

Exekuční inkaso

Po získání pravomocného titulu od soudu pro své klienty zajistíme exekuční vymáhání pohledávek. Spolupracujeme se sítí exekutorů po celém území České republiky. Činnost těchto spolupracujících exekutorských úřadů neustále monitorujeme.

Důsledně dbáme na vysokou efektivitu a rychlost celého vymáhacího procesu, aby exekutoři bezodkladně poukazovali všechny zinkasované částky na účty našich klientů. Jednání a postupy spolupracujících exekutorů musí být vždy korektní a v souladu se zákonem.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.